Yüz ve Boyun Bölgesi Bakımı

YÜZ VE BOYUN BÖLGESİ BAKIMI

TEMEL BAKIM

TEMEL CİLT BAKIMI

Kadın erkek tüm cilt tiplerine yaş sınırlaması olmadan uygulanabilen temel bakımdır. Cildi derinlemesine temizleyerek nem dengesini sağlama ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmak için ayda bir defa yapılabilecek klasik temel bakım prosedürüdür. Özellikle erkekler için ideal bir bakım prosedürüdür. Traş sonrası oluşan hasarı gidermede ve cildin PH dengesini korumada oldukça etkili bir bakımdır.

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING BAKIM

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING BAKIM

18 yaş üstü, kadın erkek her cilt tipine uygun cildi nemlendirici, yenileyici , canlandırıcı, aydınlatıcı, gözenek sıkılaştırıcı anti-aging etkili özel bakım prosedürüdür. Cildin derinlemesine temizlenerek, yeniden yapılanmasını ve yaşa bağlı çizgilerin ve sarkmaların oluşumunu engeller.

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING ve LIFTING ETKİLİ BAKIM

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING ve LIFTING ETKİLİ BAKIM

Kadın erkek 35 yaş ve üstü her cilt tipine uygun cildi nemlendirici, yenileyici, canlandırıcı, aydınlatıcı, gözenek sıkılaştırıcı ve bakım prosedürüdür. Cildi derinlemesine temizlenyerek, yeniden yapılanması ve yaşa bağlı kırışıklık ve sarkmaların toparlanmasını sağlar.

ÖZEL DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM

ÖZEL DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM

Kadın ve erkek 35-45 yaş aralığında her cilt tipine uygun cildi yoğun şekilde nemlendiren, yenileyen, canlandırıcı, aydınlatıcı, gözenek sıkılaştırıcı ve dolgunlaştırıcı özel bakım prosedürüdür. Derinlemesine temizlenen cildin yoğun biçimde oksijenlenip beslenmesini sağlayan bu bakım, canlılığını ve doygunluğunu kaybetmiş ciltlerin rejenerasyonunu için uygulanabilecek en iyi bakımdır.

YOĞUN LIFTING ETKİLİ BAKIM PROGRAMI (YOGA MASK)

YOĞUN LIFTING ETKİLİ BAKIM PROGRAMI (YOGA MASK)

Özellikle 45'li yaşlardan sonra zamana ve yaşa bağlı olarak ciltte hyalüronik asitin azalması sonucu oluşan kolajen ve elestin liflerinin kaybı hyalüronik asitdin azalması sonucu oluşan kuruluk, sarkma ve pigmentasyon problemlerine karşı savaşan özel Yoga Mask bakımıdır.

Yoğun lifting etkisi sayesinde cildin durumuna göre yapılacak en az 6 seanslık bakım ile cildin elastikiyet kaybını gidererek sıkılaşma ve yüz ovalini yeniden yapılandırma sağlamak amaçlı özel bir bakım protokolüdür.

Yüzde bulunan kasları, cildin izometrik basıncını dengeleyerek çalıştıran ve bir çesit yüz yogası etkisi sağlayan 45 bileşenli özel maske uygulaması ile bitirilen bu protokol ile mezolifting etkisi sağlanmaktadır.

AKTİF GENÇLEŞTİRİCİ CİLT YENİLEYİCİ NANOTİP BAKIMI (MİKRO DERMABRAZYON)

AKTİF GENÇLEŞTİRİCİ CİLT YENİLEYİCİ NANOTİP BAKIMI (MİKRO DERMABRAZYON)

Her cilt tipine uygulanabilen, özellikle olgun ciltlerin yeniden yapılandırılarak canlanması, yüz ovalinin toparlanması, kolajen ve elastin liflerinin yeniden yapılandırılması, kırışıklıkların azalması ve cildin gençlik ışıltısına kavuşması için önerilen bir bakımdır. Bununla birlikte pigment lekelerinin ve skar izlerinin de tedavisinde önerilmektedir.

Bakımda kullanılan nanoteknolojik, yani akıllı ürün molekülleri sayesinde ciltte var olanı koruma, eksik olanların ise yeniden yapılanarak çoğalmasını sağlamak kaydı ile çalışan akıllı teknolojilerin bütününü kapsayan ve enjeksiyonsuz, ağrısız, acısızz bir çeşit mezoteraph yöntemidir.

Cildin en alt katmanlarına kadar işleyebilen Kalsiyum Oksalatlı Nanotip Molekülleri sayesinde ciltte açılan mikro kanalların içerisinden emilen, tamamen doğal bitki özlerinden elde edilen bileşenleri, Peptitlet,aminoasitler, vitaminler ve mineraller sayesinde hücre yenilenmesi sağlayarak doğal bir biorevitalizasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Hemen Cilt Bakımı Randevusu Oluştur!

<