Özel Bakımlar

ÖZEL BAKIMLAR

ANTIAGING KOMPLE BAKIMI -YÜZ, BOYUN, DEKOLTE VE ELLER

ANTI-AGING KOMPLE BAKIMI -YÜZ, BOYUN, DEKOLTE VE ELLER

Kişiye özel çalışılan bu bakım sayesinde var olan gençlik ışıltınız hiç sönmeyecek. Kullanılan zengin içerikli bakım ürünleri sayesinde doksan dakikalık size özel tasarlanmış bu bakım ile kendinizi ve cildinizi şımartmak elinizde.

Bakımın sonunda yoğun şekilde nemlenmiş ve aydınlanmış yumuşacık ve ışıl ışıl bir cilde sahip olurken, ruhunuz da dinlendiğini fark edeceksiniz.

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING ve LIFTING ETKİLİ KOMPLE BAKIM - YÜZ, BOYUN, DEKOLTE VE ELLER

Zaman içerisinde ışıltısını kaybetmiş yorgun ciltler için tasarlanmış özel lifting etkili bakım seçeneklerinin en keyiflisini sizlere yaşatırken, cildinizin tüm kusurlarını onarıp sizi yeniden yapılanmış, eski sağlığına kavuşmuş bir cilde kavuşturacak bu özel bakım sayesinde tam 90 dakika boyunca ruhunuzu da dinlendirmiş olacaksınız.

ÖDEM ATICI GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

ÖDEM ATICI GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

Kadın ve erkek 18 yaş üstü tüm cilt tiplerine uygulanabilen Özel Göz Çevresi Bakımıdır. Göz çevresine de uygulanabilen nazik peeling işlemi ve bitki özleri içeren özel ürünler sayesinde lenfotik sistemin çalışmasını tetikleyerek göz çevresinde oluşan ödemin atılmasını sağlar. Böylece koyu halkalanmalar ve şişliklerin iyileşmesine yardımcı olur. Yoğun nem takviyesi sayesinde de kırışıklıkların açılmasında etkilidir.

DOLGUNLAŞTIRICI LIFTING ETKİLİ GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

ÖZEL DOLGUNLAŞTIRICI LIFTING ETKİLİ GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

Kadın ve erkek 35 yaş üstü tüm cilt tiplerine uygulanabilen Özel Lifting Etkili Göz Çevresi Bakımıdır. Göz çevresine de uygulanabilen özel içerikli nazik peeling sayesinde lenfotik sistemin çalışması ve ödemin atılması sağlanır. Peptitler, aminoasitler ve bitki özlerinden oluşan zengin içerikli özel bakım ürünleri ile göz çevresinin yoğun şekilde beslenerek nemlenmesi sağlanır.

Hemen Cilt Bakımı Randevusu Oluştur!