Hakkımızda

Cildiniz için en iyisini istiyoruz…

Nanoasia Türkiye, sizlere sunduğu cilt güzelleştirme ve iyileştirme yöntemleri ile en hızlı ve en etkili sonuçları alabilmeniz için çeşitli yöntemler sunmaktadır. Enjeksiyonsuz cilt güzelleştirme yöntemi ile güzellik yöntemlerinde yeni bir sayfa açan ürünlerimiz, birçok plastik cerrah ve dermatolog tarafından tercih edilmektedir.

ENJEKSİYONSUZ CİLT YENİLEME VE GENÇLEŞTİRME YÖNTEMLERİ

“Dünyanın neresinde olursanız olun, doğal güzellik formüllerinden yararlanmak hakkınızdır.” sloganı ile yola çıkan firmamız, bitkilerden doğal yöntemler ile elde ettiği bileşenleri bilimsel gelişmeler ve yenilikçi teknolojiler ile birleştirerek sizler için benzersiz kişisel bakım ürünleri ve ritüelleri yaratmayı hedeflemiştir.

Nanoasia olarak yüksek standartlarda çalışan firmamız, yalnızca uluslararası düzeyde farmakoloji sertifikalarına sahip, Good Manifacturing Practices (GMP) belgeli, üretim aşamalarının her sürecinin denetlendiği, laboratuvarlar ve üreticiler ile işbirliği yaparak, profesyonel uzmanlar tarafından geliştirilip üretilen ürünlerini sizlere sunar. İlk kullanımınızdan itibaren WOW etkilerini hissedebileceğiniz ve gözle görülen sonuçlar almanızı sağlayacak bir çalışma sistemi ortaya koyar.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen güzellik sektöründe çalışan dermatologlar, plastik cerrahlar, doktorlar ve güzellik uzmanları, Nanoasia Kozmetik Ürünlerini kullanarak kalitesinin ve etkinliğinin benzersiz uyumu sayesinde başarıya ulaşmaktadır.

Kullanıcılarımızın memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz, profesyonel bakım sonrası evde de kolaylıkla uygulanabilecek ürünleri sunarak yapılan cilt yenileme ve gençleştirme işlemlerinin kalıcılığını ve devamlılığını da sağlamaktadır.

Nanoasia olarak, dünyada ilk kez Air Brush (küçük boyutlu hava fırçası) yardımıyla oluşturulan ‘Enjeksiyonsuz Cilt Yenileme ve Gençleştirme Yöntemi’ni araştırmış, geliştirmiş, test etmiş ve piyasaya çıkartmıştır. 2013 yılından itibaren Rusya başta olmak üzere, Estonya gibi ülkeler ile beraber Avrupa’da Almanya ve Portekiz’den sonra ürünlerimizi Türkiye’de de sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Sunduğumuz sistem tıbbi değildir ve tıbbi lisans gerektirmez.

Nanoasia tescilli bir marka olup, sertifikalı ürünlerini Güney Kore’de imal ettirmektedir.