Dekolte Bakımı

DEKOLTE BAKIMI

TEMEL DEKOLTE BAKIMI

TEMEL DEKOLTE BAKIMI

Tüp cilt tiplerine uygulanabilen temel bakımdır. Cildi derinlemesine temizleyerek nem dengesini sağlama ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmak için ayda bir defa yapılabilecek klasik temel bakım prosedürüdür.

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING DEKOLTE BAKIMI

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING DEKOLTE BAKIMI

Anti-aging etkili özel dekolte bakım prosedürüdür. 18 yaş üstü, her cilt tipine uygun, cildi nemlendirici, yenileyici, canlandırıcı, aydınlatıcı, sıkılaştırıcı. Cildin derinlemesine temizlenerek, yeniden yapılanmasını sağlar.

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING ve LIFTING ETKİLİ BAKIM

CİLT YENİLEYİCİ ANTI-AGING ve LIFTING ETKİLİ BAKIM

35 yaş ve üstü her cilt tipine uygun cildi nemlendirici, yenileyici, canlandırıcı, aydınlatıcı ve sıkılaştırıcı bakım prosedürüdür. Cildi derinlemesine temizlenerek, yeniden yapılanması ve yaşa bağlı kırışıklık ve sarkmaların toparlanmasını sağlar. Lifting etkisi ile daha sıkı ve diri bir dekolte için mükemmel bir bakımdır.

ÖZEL DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM

ÖZEL DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM

35-45 yaş aralığında her cilt tipine uygun, cildi yoğun şekilde nemlendiren, yenileyen, canlandırıcı, aydınlatıcı, gözenek sıkılaştırıcı ve dolgunlaştırıcı özel bakım prosedürüdür. Derinlemesine temizlenen cildin yoğun biçimde oksijenlenip beslenmesini sağlayan bu bakım canlılığını ve doygunluğunu kaybetmiş ciltlerin rejenerasyonu için uygulanabilecek en iyi bakımdır. Dekolte bölgesine uygulanan bu özel bakım sonrası yenilenmiş bir dekolteye sahip olabilirsiniz.

AKTİF GENÇLEŞTİRİCİ CİLT YENİLEYİCİ NANOTIP DEKOLTE BAKIMI (MİKRO DERMABRAZYON)

AKTİF GENÇLEŞTİRİCİ CİLT YENİLEYİCİ NANOTIP DEKOLTE BAKIMI (MİKRO DERMABRAZYON)

Her cilt tipine uygulanabilen, özellikle olgun ciltlerin yeniden yapılandırılarak canlanması, toparlanması, kolajen ve elastin liflerinin yeniden yapılandırılması, kırışıklıkların azalması ve dekoltenin gençlik ışıltısına kavuşması için önerilen bir bakımdır. Bununla birlikte pigment lekelerinin açılmasını sağlar.

Bakımda kullanılan nanoteknolojik, yani akıllı ürün molekülleri sayesinde ciltte var olanı koruma, eksik olanların ise yeniden yapılanarak çoğalmasını sağlamak için çalışan akıllı teknolojilerin bütününü kapsayan ve enjeksiyonsuz, ağrısız, acısız bir çeşit mezoterapi yöntemidir.

Cildin en alt katmanlarına kadar işleyebilen Kalsiyum Oksalatlı Nanotip Molekülleri sayesinde ciltte açılan mikro kanalların içerisinden emilen, tamamen doğal bitki özlerinden elde edilen bileşenleri peptitlet,aminoasitler, vitaminler ve mineraller sayesinde hücre yenilenmesi sağlayarak doğal bir biorevitalizasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Hemen Cilt Bakımı Randevusu Oluştur!